May-12-2021  |  Спорт

Thumbnail 1

Копаоник поражен, ФУД и Доњи Копаоник ремизирали а Језеро дошло до три бода.

Протеклог викенда одиграни су сусрети 26.кола Зоне Запад, 33.кола Прве расинске окружне лиге  и 25.коло Друге расинске окружне лиге.

У 26. колу  Зоне Запад  Копаоник је гостовао екипи Јединства из Мијатовца и поражен  резултатом 2:0 . Стрелци: Ракић 61. и Цветковић у 82. мин

У  27. колу Копаоник је домаћин екипи Јастрепца из Великог Шиљеговца .У такмица се игра у суботу, 15.маја  у 17 часова.

Фуд је у 33. колу Прве расинске окружне лиге  гостовао екипи Себечевца и  резултатом 2:2 освојио бод,  као и  Доњи Копаоник  који је у гостима играо нерешено 1:1  са екипом  13 Април из Велике Ломнице . Екипа из Разбојне је голом Милојевића повела у 44. минуту  да би  Живановић ,пет минута пре краја изједначио.

У 34 колу Фуд дочекује  екипу  Жабара , а Доњи Копаоник Младост из Доњег Катуна.Обе утакмице се играју у недељу, 16.маја у 17.00 часова.

У 25 колу Друге расинске окружне лиге  Језеро је савладало екипу Стари Трстеник резултатом 4:0

ФК  Језеро данас , у сусрету 26.кола , гостује екипи Рубина  из Доњег Ступња.Утакмица почиње у 17.00 часова.